پایگاه اطلاع رسانی زرند و کوهبنان

در وصیت نامه شهید «محسن میرزایی» آمده است: خواهران باید حجاب خود را رعایت کنید، شما نباید کاری کنید که خون این شهیدان عزیز این انقلاب اسلامی پایمال شود و شما نزد خداوند بزرگ وظیفه مهمی دارید.

به گزارش نوید شاهد کرمان، شهید «محسن میرزایی» بیستم‌ مرداد 1348 ، در روستای ‌گیسک ‌از توابع‌ شهرستان ‌زرند کرمان متولد شد. وی تا پایان مقطع راهنمایی درس خواند و به‌ عنوان بسیجی‌ در جبهه‌ حضور یافت. سرانجام در نوزدهم دی1365، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش خمپاره شهید شد.

نباید خون شهیدان عزیز انقلاب اسلامی پایمال شود

در ادامه بخش هایی از وصیت نامه شهید «محسن میرزایی» را مرور می کنیم:

اولین سلام ودرود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی وچند سلام به شهیدان این شهرک طالقانی وتمام شهدای جمهوری اسلامی که با خون خود درخت نوبهار این انقلاب را آبیاری می کنند وبا سلام به رزمندگان پرتوان انقلاب اسلامی که شب و روز دشمن را به خاک ظلمت می کشند.

اولین وصیتم این است که ای مادر وپدر خواهر وبرادرم و تمام اقوام ودوستان وقتی که من به سوی خدا شتافتم وبه شهادت رسیدیم برای من گریه نکنید که دشمنان جمهوری اسلامی خوشحال می شوند وشما باید کاری کنید که دشمنان امام شب وروز گریه کنند.

 پدر ومادر من را ببخشید ومن را به خدای بزرگ سپارید و از تمام دوستان عزیزم میخواهم که سلاح به زمین افتاده ی شهیدان سرد شود ودیگر اینکه یار و وفادار امام باشید و دست از امام بر ندارید و در همه ی زمان این امام را یاری کنید.

من راضی نیستم کسانی که ضد انقلاب هستند در تشییع جنازه من شرکت کنند و از تمام مردم این شهرک میخواهم که دعاهای کمیل و ندبه و توسل با شکوه‌تر بخوانید که رضای خداوند در آن است و از مردم در خواست میکنم که جلوی منافقین را که در صدد ضربه به این انقلاب هستند بگیرید تا یک سیلی محکمی به دهان دشمنان اسلام بخورد و تا دست از این جنایت بیشمار خود بردارند تا اینکه جوانان جمهوری اسلامی را به فساد تباهی نکشند.

خواهران حجاب شما رنگین تر از خون من است، شما خواهران باید حجاب خود را رعایت کنید که بعضی جوانها از بی حجابی شما سوءاستفاده نکنند، شما نباید کاری کنید که خون این شهیدان عزیز این انقلاب اسلامی را پایمال نمائید و شما نزد خداوند بزرگ وظیفه مهمی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *